Nabídky ze štítku čerpadla vzduch v lokalitě Olomouc (8)

TEPELNÁ ČERPADLA A KLIMATIZACE MITSUBISHI

TEPELNÁ ČERPADLA A KLIMATIZACE MITSUBISHI

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla a klimatizace v provedení VZDUCH-VZDUCH , nebo VZDUCH-VODA od špičkového japonského výrobce MITSUBISHI. Tepelná čerpadla VZDUCH-VZDUCH jsou reverzní, v zimě topí a v létě chladí. Jsou v provedení split (jedna ven…

Nabídka od dodavatele:' Milan Dvorský, Skrbeň

 Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

V rámci instalace tepelných čerpadel se zaměřujeme především na dělená tepelná čerpadla (s vnitřní a venkovní jednotkou). Z hlediska zdroje tepla jsou momentálně mezi klienty nejoblíbenější tepelná čerpadla vzduch – voda.

Nabídka od dodavatele:' Luftech s.r.o., Slatinice

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou zařízení určená pro vytápění nebo klimatizaci objektů, přičemž provozní náklady jsou nižší než u klasických způsobů vytápění.

Nabídka od dodavatele:' AVETOP spol. s r. o., Olomouc, Chválkovice

 Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Firma provádí realizaci systémů ústředního vytápění s tepelnými čerpadly. Při realizaci systémů se specializuje na montáž tepelných čerpadel od výrobce: PZP Komplet a.s.. Tato firma vyrábí tepelná čerpadla typu vzduch - voda,země - voda,voda - voda.

Nabídka od dodavatele:' Jaroslav Utíkal, Samotišky

Termodynamické systémy gtx a gtp

Termodynamické systémy gtx a gtp

Jedná se o jedinečnou kombinaci termodynamických panelů a jednotky na bázi tepelného čerpadla vzduch-voda. Systémy se skládají z výkonného kompresoru, který rozhání ekologickou teplonosnou kapalinu r410a. Jednotky jsou nastaveny obousměrným režimem …

Nabídka od dodavatele:' Termosol Jan Polášek, Štěpánov

Tepelné čerpadlo Fujitsu

Tepelné čerpadlo Fujitsu

Tepelné čerpadlo (vzduch/voda) jako tepelný zdroj pro topení v RD, které se dá využít i pro předehřev pitné vody. Tepelné čerpadlo využívá k vytápění sluneční teplo akumulované ve vzduchu a pomocí malého množství pohonné energie (elektrický proud).

Nabídka od dodavatele:' Lubomír Kaštovský, Olomouc