Nabídky ze štítku čerpadla vzduch v lokalitě Plzeň (8)

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Dodáváme tepelná čerpadla vzduch/voda. Zjednodušeně lze říci, že tepelné čerpadlo spotřebovává přibližně jednu třetinu svého výkonu ve formě elektrické energie.

Nabídka od dodavatele:' EKO - DOMY Czech s.r.o., Plzeň 2-Slovany

Tepelná čerpadla vzduch - voda

Tepelná čerpadla vzduch - voda

Zcela nová generace venkovních kompaktních jednotek vše v jednom, nástupce modelů Hotjet AS a AT. Novinka od průkopníka masových instalací venkovních kompaktních tepelných čerpadel vzduch-voda v České republice.

Nabídka od dodavatele:' Golden Gates mont s.r.o., Plzeň

Tepelná čerpadla AC Heating Convert AW pro rodinné domy

Tepelná čerpadla AC Heating Convert AW pro rodinné domy

Tepelná čerpadla vzduch-voda s frekvenčním měničem (invertorem), u kterého lze plynule regulovat výkon od 30 % do 100 %, jsou nejrozšířenější a nejoblíbenější systém tepelného čerpadla v ČR. Převyšuje je v efektivitě provozu, spolehlivosti a jednoduc…

Nabídka od dodavatele:' KUFI INT, s.r.o., Letkov

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla IVT, tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON a tepelná čerpadla PANASONIC. Jsme autorizovaná montážní firma IVT Centrum. Rádi Vám osobně poradíme jaké tepelné čerpadlo je pro Vás nejvýhodnější. Dodáváme systémy země-vo…

Nabídka od dodavatele:' Enerfin plus s.r.o., Plzeň 3, Skvrňany

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo vzduch-voda odebírá energii z okolního vzduchu a předává ji do topného média, jímž je v tomto případě voda. Dále pak už klasickým rozvodem topení pomocí radiátorů nebo podlahového vytápění.

Nabídka od dodavatele:' Instalatérské Služby pro Vás, Plzeň 7-Radčice, Radčice

Průmyslový přítlačný lis

Průmyslový přítlačný lis

Stlačený vzduch pohání dva sloupce průmyslového lisu, kde je uloženo čerpadlo dle výběru. Zařízení obsahuje 3 ovládací ventily umožňující přítlak, zdvih a odtržení čerpadla.

Nabídka od dodavatele:' Somax plus. spol. s r.o., Plzeň - Litice