Nabídky ze štítku čerpadla (4 341)

Tepelná čerpadla voda - voda

Tepelná čerpadla voda - voda

Pro tento systém je přirodním zdrojem povrchová, podzemní nebo spodní voda. Ze zdroje (většinou ze studny) odebíráme vodu, necháme ji projít výměníkem tepelného čerpadla.

Nabídka od dodavatele:' Master Therm tepelná čerpadla s.r.o., Praha 1

Vrty pro tepelná čerpadla

Vrty pro tepelná čerpadla

Vrty pro tepelná čerpadla jsou zemní vrty, které se provádějí do hloubky 100-150m. Do vrtu se instaluje kolektor. Jedná se obvykle o plastové potrubí, která jsou naplněna teplovodivou kapalinou. Vrty pro tepelná čerpadla se používají pro vytápění…

Nabídka od dodavatele:' Jiří Slepička, Moravský Krumlov

Vysokotlaká čerpadla

Vysokotlaká čerpadla

Flowplant Group Limited zastřešuje výrobní značky HARBEN,Aqua,TW,Hilta Pumps a NEOLITH. Nabízíme úplnou řadu výrobků této firmy včetně servisu a náhradních dílů. Za zmínku stojí radiální pístová membránová čerpadla HARBEN, která se osvědčují svou ve…

Nabídka od dodavatele:' BEL, spol. s r.o., Praha, Letňany

Hydrodynamická čerpadla T-série

Hydrodynamická čerpadla T-série

Čerpadla T-série jsou navrženy pro ekonomické, bezporuchové čerpání kašovitých hmot a jiných kapalin obsahující příměsy do 75 mm. Použití nacházejí v ocelárnách, papírnách, dolech, potravinářských závodech, vinohradech, škrobárnách.

Nabídka od dodavatele:' DOOS s.r.o., Náměšť na Hané

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Funkčnost tepelného čerpadla je stejný jako u chladničky - pouze naopak. Zatímco se teplo v případě chladničky dopravuje zevnitř směrem ven, tepelné čerpadlo dopravuje teplo, uložené v okolním prostředí, prostřednictvím topeného systému dovnitř.

Nabídka od dodavatele:' TOP-INST, Mladá Boleslav III