Nabídky ze štítku domy v lokalitě Olomouc (127)

1 2 3 4 5 6 7 .. 9 další »
Dřevostavby  a Dřevěné domy Doporučený záznam

Dřevostavby a Dřevěné domy

Firma Markhouse je zkušenou stavební firmou, která se zabývá realizácí dřevostaveb převážně konstrukčním systémem Two by Four (Stick Framing, Platform Framing) framing. Je to nejrozšířenější užívaný konstrukční systém v rámci dřevostavby, vytvořený…

Nabídka od dodavatele:' MARK HOUSE s.r.o., Hlubočky

Rodinné domy

Rodinné domy

Zde naleznete seznam variant rodinných domů z naší nabídky. Veškeré domy jsou nabízeny jako stavby na klíč, stavebnice nebo v jakékoliv fázi rozestavěnosti. Vybírat můžete z velké škály provedení.

Nabídka od dodavatele:' Josef Marek, Jílové, Kamenná

Inteligentní domy

Inteligentní domy

Aplikace nazývané Inteligentní domy jsou význačným vývojovým trendem v oblasti využívání budov. Jsou to aplikace, které s pomocí sítě měřících, akčních a komunikačních prvků, počítače a programového vybavení dokáží rychle, předvídavě a účelně řídit p…

Nabídka od dodavatele:' CONDATA s.r.o., Olomouc, Chválkovice

Sruby, srubové domy, srubové chaty, dřevěné domy, roubenky

Sruby, srubové domy, srubové chaty, dřevěné domy, roubenky

Stavíme nízkoenergetické sruby, srubové domy, srubové chaty, roubenky, vše z lepených profilů. Realizujeme kompletní dodávky atypických dřevěných staveb na klíč, dále víkendové chaty, dřevostavby a terasové systémy Twinson. Dodáváme podlahové vytápěn…

Nabídka od dodavatele:' Wood-Life CZ, s.r.o., Olomouc-Nedvězí

Cena: dle cenové nabídky

Rodinné domy

Rodinné domy

Již ve standardu nabízíme výstavbu energeticky úsporného domu. Všechno u nás je na jednom místě, tím si ušetříte spoustu času při řešení Vašeho nového bydlení.

Nabídka od dodavatele:' REFI stavební s.r.o., Olomouc

Rodinné domy ve Velké Bystřici

Rodinné domy ve Velké Bystřici

Energeticky úsporné bydlení s plným komfortem rodinného domu na klidném místě s veškerou občanskou vybaveností jen 5 km od Olomouce.

Nabídka od dodavatele:' Pavel Juráš, Olomouc, Droždín

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Naše firma je zaměrena převážně na výstavbu rodinných domku. Provádíme jak stavby na klíč, tak i specifické řemeslné práce všeho druhu dle individuálních požadavků.

Nabídka od dodavatele:' Pavel Hemelka, Litovel

Dřevostavby

Dřevostavby

Provádíme zhotovení projektové dokumentace, dodávku a montáž dřevostaveb, hrubou stavbu nebo dům na klíč, rodinné domy, bungalovy, chaty, nástavby, podkroví, krovy.

Nabídka od dodavatele:' R E V A S s.r.o., Olomouc

DSS INVEST s.r.o.

DSS INVEST s.r.o.

Provádíme rekonstrukce koupelen, bytů a bytových jader. Mezi naše služby patří výroba kuchyní na míru, nabídka zednických, malířských, stavebních a dalších prací i na klíč. Stavíme rodinné domy, vyrábíme a montujeme kuchyně na míru. Provádíme grafick…

Nabídka od dodavatele:' DSS INVEST s.r.o., Olomouc

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů

Potřebujete se zbavit starého nábytku a ostatních pro Vás nepotřebných věcí? Nejčastěji vyklízíme garáže, sklepy, půdy, staré domy a chaty.

Nabídka od dodavatele:' Ladislav Chorý, Rakodavy

Elektromontáže do 1000 V

Elektromontáže do 1000 V

Dá se říci že jsme schpni realizovat jakoukoliv zákázku do 1000 V. V jakémkoliv rozsahu, ať se jedná o přetažení zásuvky či vypínače, nebo rodinné domy, bytová jádra a spousta jiných prací.

Nabídka od dodavatele:' Elektropráce Otakar Sedlák, Olomouc, Hodolany

Kopané studny

Kopané studny

Specializujeme se na výstavbu nových kopaných studní. Kopeme studny pro zásobování užitkovou nebo pitnou vodou pro zahrady, domy, výrobní zařízení, sportovní areály apod.

Nabídka od dodavatele:' STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o., Liboš

Prodej domů

Prodej domů

Nabízíme k prodeji krásné rodinné domy.

Nabídka od dodavatele:' MAXX reality, Olomouc

1 2 3 4 5 6 7 .. 9 další »