Tipy pro vyhledávání: Plastová okna, Stavební práce, Židle
Celonerezové provedení, kostra stolu je vyrobena z nerezového podnoží 40 x 40 mm, tloušťka pracovní desky je 40 mm, police tloušťky 40 mm je vyrobena z 0,8 mm nerez plechu a je opatřena podélnými výztuhami, nohy jsou opatřeny seřiditelnými patkami s …
Celonerezové provedení, kostra stolu je vyrobena z nerezového podnoží 40 x 40 mm, tloušťka pracovní desky je 40 mm, police tloušťky 40 mm se vyrábí z nerezu o tl. 0,8 mm, nohy jsou opatřeny seřiditelnými patkami s rektifikací 25 mm.
Zajímavým zakončením rautu, párty, firemní akce či jiného slavnostního okamžiku je vypouštění létajících lampionů. V podmínkách hotelu se jedná skutečně neobyčejnou scenerii hodnou záznamu na videokameru, kterou byste si neměli nechat ujít.
Celonerezové provedení, kostra stolu je vyrobena z nerezového podnoží 40 x 40 mm, pracovní deska z nerezového plechu 1 mm, celková tloušťka pracovní desky 40 mm, nohy jsou opatřeny seřiditelnými patkami s rektifikací 25 mm.
Nepěnivý alkalický mycí prostředek s obsahem aktivního chloru pro strojní mytí nádobí a dezinfekci ve všech typech myček.
Tinto povrchová úprava vnějšího pláště, dveře z tónovaného izolačního skla, vnitřní osvětlení, tyčové madlo s integrovanou mechanikou otevírání, mechanické ovládání, směr otevírání dveří lze zaměnit vpravo.
Ubytování na sedm nocí v hotelovém mezonetovém apartmánu se snídaní. Rodinné vstupné na hrady a zámky v J. Hradci, Landštejně a Červené Lhotě. Vstupné do Aquaparku v J. Hradci.
Celonerezové provedení s plnými dveřmi. Teploměr, uzamykatelné dveře, chladící okruh přizpůsobený práci v podmínkách profesionálních provozů.