Nabídky ze štítku místnostech (191)

1 2 3 4 5 6 7 .. 13 další »
Tepelná foukaná izolace pro rodinné domy Doporučený záznam

Tepelná foukaná izolace pro rodinné domy

Zateplení stropu rodinného domu foukanou technologií MAGMARELAX patří k nejvýhodnějším, pokud chceme šetřit náklady za vytápění. V zimě ušetříte až 30 % nákladů za vytápění a v létě se zbavíte nepříjemného horka v místnostech pod střechou. Se správn…

Nabídka od dodavatele:' IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., Polná

Ventilátory mobilní

Ventilátory mobilní

Mobilní ventilátory zvyšují produktivitu odvlhčovacích, topných a chladících zařízení. Mohou být použity v místnostech, které potřebují zlepšit větrání a cirkulaci vzduchu, nebo mohou pomoci při vysoušení vlhkých míst

Nabídka od dodavatele:' C V B s.r.o. - KLIMATIZACE A VENTILÁTORY, Chomutov

Cena: Od 3 240,- Kč

 Restaurace, hotely

Restaurace, hotely

Naše firma se rovněž orientuje na vybavení hotelů a restaurací. Je samozřejmostí, že v krásném, pohodlném a funkčně zařízeném prostředí klienti tráví více času a raději se tam vrací, než v neprofesionálně zařízených místnostech.

Nabídka od dodavatele:' Ing. Antonín Sekanina, Moravská Třebová, Předměstí

Osvěžovače vzduchu

Osvěžovače vzduchu

Zásobník vůně(first impression, exotic fruits, riviera, orange, citrus), obsahující 3000 dávek vůně zajišťuje provonění vzduchu v místnostech do 170m3.

Nabídka od dodavatele:' MIKA a.s., Česká Třebová

Plastové parapety

Plastové parapety

V místnostech s vyšší vlhkostí snad neexistuje jiná volba, než plastové parapety. Jsou totiž odolnější a lépe s nimi můžete čelit nebezpečí výskytu plísní. Navíc nevyžadují žádnou speciální údržbu.

Nabídka od dodavatele:' IDEAL OKNO s.r.o., Brno-Židenice, Židenice

Úklidové služby

Úklidové služby

Naše firma se specializuje na veškeré úklidové práce. Zaměřujeme se na úklid bytů,domů,kanceláří. Umyjeme okna ve všech místnostech a nebojíme se nejrůznějších typů podlah.

Nabídka od dodavatele:' Jan HAUER, Praha 9

Detektor úniku CO

Detektor úniku CO

Detektor zjišťuje obsah oxidu uhelnatého ve vzduchu. Přístroj se instaluje v místnostech, které obsahují spotřebič paliva. Přístroj musí být ve vzdálenosti 1 - 3 m od možného zdroje CO. Detektor obsahuje zvukovou i vizuální indikaci obsahu CO.

Nabídka od dodavatele:' DUBINA CZ s.r.o., Ostrava, Stará Bělá

Polopenze

Polopenze

Polopenze s obsluhou či plná penze je pro Vás zajištěna v jídelně, pro školení můžeme nabídnout salónek. V obou místnostech je TV/SAT. Samozřejmostí je poskytnutí vegetariánského stravování a nám dostupných diet. Snídaně formou švédských stolů, večeř…

Nabídka od dodavatele:' Penzion Družba, Rokytnice nad Jizerou

 Vápenocementové omítky

Vápenocementové omítky

Vápenocementové omítky se používají jak v interiéru tak v exteriéru. Uvnitř se aplikuje především v mokrých místnostech,garážích,sklepech, tato omítka má vysokou mechanickou odolnost.

Nabídka od dodavatele:' PFB strojní omítky s.r.o., Dolní Benešov

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie.

Nabídka od dodavatele:' Vratmont, s.r.o., Ledvice

Anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy

Co jsou lité samonivelační potěry? - směsi se samonivelačním účinkem umožňující srovnání podlahových konstrukcí s tolerancí 2 mm na 2 metry. Vytváří dokonale rovnou plochu pod finální podlahovou nášlapnou vrstvu (koberec, dlažbu PVC ...) - jsou pln…

Nabídka od dodavatele:' Dušan Urbánek, Úsilné

Kotle

Kotle

Moderní design, který umožňuje umístění kotle i v obytných místnostech.

Nabídka od dodavatele:' KVS EKODIVIZE a.s., závod Dvorce, Dvorce

Plastové úložné boxy

Plastové úložné boxy

Plastové boxy se snadnou údržbou. Ideální do domácnosti k zachování pořádku v místnostech jako je koupelna, dětský pokoj, šatna či spíž. K dostání varianty s kolečky i bez pro zasunutí pod nábytek.

Nabídka od dodavatele:' Metalkas, s.r.o., Šenov

Cena: od 723,- Kč bez DPH

Úklidové skříně

Úklidové skříně

Tato řada kovových skříní nachází uplatnění především v technických místnostech. Je přizpůsobena k uložení úklidového nářadí - pravá část s policemi, levá část s úchyty pro zavěšení mopu, smetáku, apod. Police jsou vertikálně přestavitelné.

Nabídka od dodavatele:' Metalkas, s.r.o., Šenov

Cena: od 4 401,- Kč bez DPH

1 2 3 4 5 6 7 .. 13 další »