Tipy pro vyhledávání: Plastová okna, Stavební práce, Židle
Základní činností naší společnosti je monolitická skeletová výstavba, zejména ukládání armatury, práce s obedněním, betonování. Také provádíme následující stavební práce: zednické práce, instalace sádrokartonu.
Kamerové systémy – ostraha objektů kamerovým systémem na dispečink agentury M2 s výjezdovou skupinou.
Technická ostraha objektů napojených na náš PCO s výjezdovou skupinou. Disponujeme nejbezpečnějším způsobem napojením EZS v chráněném objektu na náš PCO přes GPRS vysílač v on-line provozu.
Fyzickou ostrahu objektů /obchůzková služba, kontroly na vstupech, evidence zaměstnanců a návštěv, recepční služby, systémová opatření při hrozbě pumovým či žhářským útokem, protipožární prevence, bezpečnost práce/.
Dodáváme nové sportovní podlahy. Taktéž jsme schopni provádět broušení i lakování sportovních dřevěných podlah.
Pro zajištění bezpečného pohybu a přehledného umístění ve výrobních a skladových halách provádíme lajnování únikových cest a komunikací, skladových prostor, vymezovacích a orientačních prvků.