Nabídky ze štítku rolety (4 049)

Látkové rolety

Látkové rolety

Stále si myslíte, že rolety mohou vypadat pouze jako nevzhledné a zašedlé kusy textilu, které se při každém druhém použití zaseknou? Rádi vás přesvědčíme o opaku. Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou…

Nabídka od dodavatele:' Bohemia Lignum a.s., Dalovice

Interiérové textilní rolety Calypso

Interiérové textilní rolety Calypso

Interiérové textilní rolety Calypso se doporučují zejména do rodinných domů a bytů. Lze je namontovat jak na stěnu, tak na strop. Řetízek se nebude přivírat do okna, díky designovému závaží, který je k němu možné přidělat.

Nabídka od dodavatele:' PARS - building, a.s., Praha-Suchdol

Předokenni rolety - podomítkové

Předokenni rolety - podomítkové

Předokení rolety hliníkové jsou nejčastěji ovládány ručním popruhem nebo šňůrou, u větších rozměrů pak klikou. Pro komfortní ovládání instalujeme elektromotor s ovládáním spínačem na zdi nebo dálkovým ovladačem.

Nabídka od dodavatele:' ROLLO s.r.o., Petrov

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety nám přináší kromě svojí primární funkce, kterou je stínění, zejména energetické úspory díky eliminaci tepelných mostů. Díky významným hodnotám v oblasti tlumení hluku Vám také předokenní rolety pomáhají vytvořit si doma oázu klidu.

Nabídka od dodavatele:' OVGS, s.r.o., Dolní Břežany

Dřevěné rolety

Dřevěné rolety

Dřevěné rolety tvoří samostatnou skupinu venkovních rolet. Základem jsou lamely ze severské borovice, která se vyznačuje hutnými letokruhy a značnou houževnatostí. Kontaktujte nás, zdarma poradíme a provedeme cenovou kalkulaci.

Nabídka od dodavatele:' MAVES s.r.o., Praha 10, Strašnice

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Předokenní rolety představují pro zákazníka řadu výhod. Ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci a tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standart Vašeho bydlení.

Nabídka od dodavatele:' Tomáš Preis - Pro-okna, Zdice

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou určené na montáž do hotových staveb. Rolety se navíjejí do hliníkového boxu, který je uchycený v ostění.

Nabídka od dodavatele:' ROLUX žaluzie, s.r.o., Bohuňovice

Římské rolety

Římské rolety

Římské rolety jsou novinkou v naší nabídce. Jsou velmi dekorativní a pomáhají vytvořit příjemnou atmosféru. Při vytahování římské rolety vytvářejí pravidelné sklady, které umocní jeho dekorativní charakter.

Nabídka od dodavatele:' StínTech, Šumperk

Návrhy interiérů, výroba kuchyní, výroba skříní, výroba nábytku, realizace interiérů, design poradenství, žaluzie, stínící technika, rolety, podlahové krytiny, schodiště, dveře ( atypické)

Návrhy interiérů, výroba kuchyní, výroba skříní, výroba náby…

Nabízíme Vám návrhy interiérů, poradenství. Dále se zabýváme výrobou kuchyní, skříní a atypického nábytku, výrobou dveří a schodišť. Renovujeme podlahy, realizujeme pokládku nových podlah. Dodáváme stínící techniku - rolety, žaluzie a pod. Nabízíme l…

Nabídka od dodavatele:' Ewelina Design s.r.o., Trutnov

Cena: 300

Římské rolety

Římské rolety

Římské rolety mají, oproti roletám běžným, látku odspoda skládanou. Vyráběné jsou především z lehčí látky. Jsou velice dekorativní.

Nabídka od dodavatele:' LENAservis s.r.o., Jirkov

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna.

Nabídka od dodavatele:' LOCK Žďár nad Sázavou, spol. s r.o. - Plastová okna a dveře na míru, Vojnův Městec