Nabídky ze štítku rolety (4 048)

Rolety

Rolety

Rolety, klasický výrobek na pružinu, kde stahování je pomocí šňůry, zajištění rolety v západce. Novější varianta ovládání řetízkem, které má výhodu, že roletu můžete nastavit do přesně požadované pozice.

Nabídka od dodavatele:' GATO spol. s r.o., Praha 4

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou výborný doplňkem okna. Jejich přednosti jsou v tepelně-izolačních vlastnostech. V zimě brání úniku tepla ven a v létě zase naopak.

Nabídka od dodavatele:' DEKOM Praha s.r.o., Praha 5

Předokení rolety se zabudovanou sítí proti hmyzu

Předokení rolety se zabudovanou sítí proti hmyzu

Tato roleta je výbornou kombinací jak bezpečnosti, tak i ochrany proti hmyzu. Síť proti hmyzu je zabudována v boxu rolety a samostatně sa navíjí do boxu. Síť stejně jako roleta je vedená v liště která je zdvojená jak pro roletu tak i síť.

Nabídka od dodavatele:' HSC PRAHA, s.r.o., Praha 4

Rolety podomítkové

Rolety podomítkové

Uvažuje-li zákazník s roletami již ve fázi hrubé stavby, může zvolit typ podomítkové rolety. V tomto případě je nutné vynechat prostor pro box nad okenním otvorem, který se později z čelní strany zaomítne.

Nabídka od dodavatele:' AZ-OKNA.CZ, Němčice

Předokenní rolety Velux

Předokenní rolety Velux

Předokenní rolety Vám zaručí klidný spánek. Poskytují příjemné zatemnění kdykoliv během dne a ztlumí případný hluk. V létě se horko nedostane dovnitř a v zimě ušetříte energii.

Nabídka od dodavatele:' Lubomír Pomajbík, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Látkové rolety

Látkové rolety

Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér.

Nabídka od dodavatele:' Jaromír Havlík - Sluntech, Nymburk 2

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna. Jsou vyráběny přímo na míru z kvalitních materiálů dovážených ze zemí EU. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenní…

Nabídka od dodavatele:' Bramastav, spol.s r.o., 0 Praha 3 - Žižkov

Rolety

Rolety

Zatemňující, zastiňující a plisované rolety.

Nabídka od dodavatele:' StínTech, Šumperk

Rolety

Rolety

Rolety dodáváme dle zákazníkova přání. Vedle základního odvíjecího a řetízkového ovládání dodáváme i rolety s vodícími lištami, vodícími provázky, v kazetách i s elektrickým ovládáním. K výběru je kolem 100 různých typů povrchů, materiálů lemovek.

Nabídka od dodavatele:' PROFISTÍN, České Budějovice 2

Římské rolety Inside

Římské rolety Inside

Římské rolety jsou perfektní alternativou k dekorování moderního i klasického interiéru. Samozřejmostí jsou varianty pro šikmé stínění. Rolety mohou být transparentní, zatemňující nebo s kontrastními okraji.

Nabídka od dodavatele:' BARTH produkt, s.r.o., Praha 4, Michle